Nahk-riie kindad

Nahk-riie kindad
Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Kitse pealisnahast töökindad. Puuvillane kangas käepealsel. Suurused 9,10 ..
1.65€
 Töökinnastel looma alusnahast topelt peopesa, pöidlaosa ja nimetissõrm, puuvillasest riidest käeselg ja kummeeritud randmeosa. Käeseljal nahast sõrmenukikaitse ja sisseõmmeldud elastne kummiriba, sees peopesapoolel flanellist poolvooder. Suuru..
1.90€
 Töökinnastel looma pealisnahast peopesa, sõrmeotsad, nimetissõrm ja pöidlaosa, puuvillasest riidest käeselg ja randmeosa. Käeseljal nahast sõrmenukikaitse ja sisseõmmeldud elastne kumm, sees peopesapoolel flanellist poolvooder. Suurus 10 ..
2.20€
Töökinnastel kvaliteetsest pühvli pealisnahast peopesa, sõrmeotsad, pöidlaosa ja nimetissõrm, puuvillasest riidest käeselg ja kummeeritud randmeosa.  Käeseljal nahast sõrmenukikaitse ja sisseõmmeldud elastne kummipael, sees peopesapoolel fliisis..
2.30€
 Töökinnastel  sea alusnahast peopesa, sõrmeotsad, puuvillasest riidest käeselg ja randmeosa. Käeseljal nahast sõrmenukikaitse ja sisseõmmeldud elastne kumm, sees peopesapoolel puuvllane poolvooder. Suurus: 10 ..
1.35€
 Mugavad ja populaarsed töökindad montaažitöödeks. Töökinnastel kvaliteetsest elastsest sea pealisnahast peopesa, sõrmeotsad ja pöidlaosa, puuvillasest soonikriidest käeselg ja elastne reguleeritav ranne takjakinnitusega. Suurused: 7, 8, 9..
1.70€
 Töökinnastel kvaliteetsest looma alusnahast peopesa, sõrmeotsad, nimetissõrm ja pöidlaosa. Töökinnastel puuvillasest riidest käeselg ja kummeeritud randmeosa, käeseljal nahast sõrmenukikaitse ja sisseõmmeldud elastne kumm, sees peopesapoolel po..
1.70€
Nahk-riie, kindad, Töökindad
×
×
×
×
×
×
×