Kummisaapad

Kummisaapad
Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Tootja: Feldtmann
Vastupidavad, naelaastumistõkke ja komposiidist turvaninaga PU-kummikud, mis kaitsevad hästi libisemise eest ning antistaatilise  õli-, bensiini- ja happekindla tallaga. Lööke neelav konts. Sees antibakteriaalne sisetald. Hea isoleerimusvõimega ..
90.00€
Dunlop turvakummikutel on antibakteriaalne vooder, suurepärane põrutusi neelav vahetald ja kerge kaal. Turvakummikud Dunlop Purofort on umbes 30% kergemad kui teised turvakummikud. Dunlop Purofort kummikutel on terasest naelatõkke tald ja varbaka..
66.40€
Tootja: Ocean
Vastupidavad, naelaastumistõkke ja terasest turvaninaga PU-kummikud, mis kaitsevad hästi libisemise eest ning antistaatilise  õli-, bensiini- ja happekindla tallaga. Lööke neelav konts. Sees antibakteriaalne sisetald. Hea isoleerimusvõimega külm..
185.50€
Tootja: ELKA
Materjal: kaal 600g/m2 Kalamehekummikutel on sees pehme polüester, tekstiilist ülemine osa mis on valmistatud kergest veekindlast PVC- kangast Vinitol. Ülaosa on keevitatud kummikute külge, kasutades  kõrgsageduskeevitust, mis tagab absoluut..
30.40€
Valged  PVC kummisaapad nitriiltallaga, mis on antistaatilised. Samuti on vastupidavad taimsetele ja loomsetele rasvadele, seega sobivad kasutada toiduainetetööstuses. Säilitavad hea elastsuse kuni -20°C juures. Suurused: 38 - 46 ..
17.20€
Kerged, elastsed kummikud meestele Täiuslik soojapidavus, kasutamiseks kuni -30° C Soe vooder (vooder eemaldatav) Materjal: kerge ja vastupidav vahtplast (EVA) Eemaldatav vooder Värv: roheline Kõrgus: 39 cm Suurused: 41-47 ..
24.80€
PVC materjalist rohelised kummikud kollase tallaga Suurus 38 - 47 ..
10.90€
Tootja: ELKA
Materjal: PVC/polüester, kaal 600 g/m2, Saabastunked (madal saabas), topeltkeevitusega õmblused, esiküljel sisetasku, lukustatavad traksipandlad, paranduskomplekt, EN343, Suurused 42-47 ..
57.30€
Tootja: ELKA
Materjal: PVC/polüester, kaal 600 g/m2, Saabastunked (madal saabas), topeltkeevitusega õmblused, esiküljel sisetasku, lukustatavad traksipandlad, paranduskomplekt, EN343, Suurused 48 ..
69.60€
Tootja: ELKA
Materjal: PVC/polüester, kaal 600 g/m2 Saabastunked (madal saabas), topeltkeevitusega õmblused, esiküljel sisetasku, lukustatavad traksipandlad, paranduskomplekt, EN343, Suurused 49/50 ..
110.90€
Tootja: SPIRALE
 Pehme karvase voodriga tööjalanõud. Ülemine osa: Teflon®-ga (vett- ja mustust hülgav) töödeldud väga vastupidavast polüamiidist. Veekindel termoplastne nina- ja ülaosa. Vooder: karvane polyester (350gr/m2) isoleeriva vahuga. Soojahoidev mitteli..
51.90€
Turvakummikud PVC ja nitriilkummi segust, mis tagab elastsuse ka madalal temperatuuril. Terasest turvanina ja roostevabast terasest naelatõke. Antistaatiline happe- ja õlikindel tald. Kannal helkurelement. Suurused: 39 - 48 ..
20.80€
Kummisaapad, Jalatsid
×
×
×
×
×
×
×