Sandaalid

Sandaalid
Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Sandaalid lahtise kannaga Jalatsi pealis: naturaalne kroomnahk   Vooder: tekstiil, kunstnahk   Välistald: õli-ja bensiinikindlast materjalist. Suurused 40-47 ..
36.50€
Tootja: PANDA
Polüuretaanist antistaatiline-, õlikindel- ja libisemiskindel tald. Takja- kinnitusega. Vooder imab niiskust ja kuivab kiiresti. Suurused 36-48 ..
27.50€
 Kerged, mugavad ja hingavad sandaalid kvaliteetsest seemisnahast ja tekstiilist. Sisevooder tekstiilist.  Äravõetav sisetald. Välistald: hea haardega ja väga kerge Phylon/kumm. Ninaosas täiendav kulumisvastane kaitse. Kiire ja mugav pingut..
30.90€
Jalatsi pealis: naturaalne kroomnahk Vooder: tekstiil, kunstnahk   Välistald: õli-ja bensiinikindlast materjalist Suurused 39-47     ..
39.90€
Metallpandlaga turvasandaal polüuretaanist õlikindla tallaga Suurused 40-48 ..
23.90€
Tootja: Cerva
Nubuknahast pealsega turvasandaal. Komposiidist varbakaitse, polüuretaanist antistaatiline-, õli- ja libisemiskindel tald. Takja- kinnitusega. Suurused 38 - 48 ..
31.40€
Nubuknahast pealsega turvasandaal.Metallist varbakaitse, polüuretaanist antistaatiline-, õli- ja libisemiskindel tald. Takja- kinnitusega. Suurused 36 - 48 ..
29.50€
Tootja: PANDA
Nubuknahast pealsega turvasandaal.Metallist varbakaitse, polüuretaanist antistaatiline-, õli- ja libisemiskindel tald. Takja- kinnitusega. Suurused: 49,50 ..
31.00€
Tootja: PANDA
Sandaalid PANDA on mõeldud kevad/suve hooajaks ja sisetöödeks. Tööjalatsil on komposiit-materjalist varbakaitse ja torkekindel vahetald.  Laiem jalatalla liist annab varvastele rohkem ruumi ja mugavust. Sees on hingav 3- kihil..
55.40€
Sandaalid, Jalatsid
×
×
×
×
×
×
×