Saapad

Saapad
Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Tootja: PANDA
Ilma turvaelementideta nahast pealsega poolsaapad.Polüuretaanist antistaatiline-, õli- ja libisemiskindel tald. Suurused 39 - 48 ..
21.40€
Tootja: PANDA
 Tööjalatsid on valmistatud vetthülgavast  loomanahast.   Anatoomiline, antistaatiline ja äravõetav sisetald..  Torkekindel metallist vahetald .   Kahekordse tihedusega polüuretaan koos ninaosa täiendava ..
20.20€ 28.60€
Tootja: PANDA
Turvasaapad on toodetud vetthülgavast loomanahast. Sisetald: anatoomiline, antistaatiline ja äravõetav. Komposiidist torkekindel vahetald ja varbakaitse. Välistald: Kahekordse tihedusega polüuretaan koos ninaosa täiendava kulumisvastase kaits..
36.90€
 Poolkõrged voodriga kirsa tüüpi tööjalatsid. Tööjalatsi esiosas terasest nina ehk varbakaitse. Välistald: õli-ja bensiinikindlast materjalist. Suurused 39-47 ..
52.90€
Poolkõrged voodriga kirsa tüüpi tööjalatsid. Välistald: õli-ja bensiinikindlast materjalist. Suurused 39-47 ..
48.00€
Turvajalatsid veekindlast nubuknahast, komposiidist varbakaitse, kevlarist naelatõke, õlikindel kahekordne PU tald SRC. Suurused: 41 - 47 ..
57.90€
 Kerged, mugavad ja vastupidavad turvasaapad tootesarjast CXS.  Pealt vetthülgavast nahast, saapa ülaäär tekstiilist.  Vooder hingavast tekstiilist. Kõrgtehnoloogiline komposiitmaterjalist varbakaitse     Välis..
42.90€
Tootja: PANDA
Need Panda  tööjalatsid on mõeldud kasutamiseks eelkõige keevitajatele. Tööjalatsi pealdis on nahast, sisevooder on antibakteriaalsest Sanitized® TNT materjalist, sisetald on väljavõetav. Välistald: kahekordse tihedusega polüuretaan. Tööja..
35.90€
Tootja: PANDA
Turvasaapad  PANDA S3 on toodetud vetthülgavast loomanahast ja kaitsevad nii varbavigastuste kui ka naela läbistuste eest. Komposiidist torkekindel vahetald ja varbakaitse. Välistald: Kahekordse tihedusega polüuretaan koo..
82.60€
  Turvasaapad ROCK II S3 on tööjalatsid Satexo- sarjast.   Tööjalatsi pealdis: loomanahk. Sisevooder: polüamiid. Sisetald: äravõetav, polüamiid EVA peal. Välistald: kahekordse tihedusega polüuretaan koos ninaosa täiendava kulumi..
24.30€
Turvasaapad pehme naelaastumistõkkega ja komposiitturvaninaga.Nahast ja tekstiilist kombineeritud vetthülgav pealne,ninaosas kulumiskindel materjal, löögienergiat neelav kannaosa,PU/TPU materjalist õli-,happe ja libisemiskindel tald.   Suurused..
56.90€
Tootja: Cerva
Need   tööjalatsid on mõeldud kasutamiseks eelkõige keevitajatele. Tööjalatsi pealdis on nahast, nahast kate paeltele, sisevooder on antibakteriaalsest Sanitized® TNT materjalist, sisetald on väljavõetav. Välistald: kahekordse tihedus..
31.90€
Tootja: Cerva
Korralik moodsa disainiga turvasaabas vetthülgavast ehtsast nubuknahast, vastupidavuse suurendamiseks on nina- ja kannaosas topelt kulumisvastane kaitse PU materjalist. Välistald on kahekordsest EVA/kummist, antistaatiline, õlikindel, happekindel ja ..
59.90€
Saapad, Jalatsid
×
×
×
×
×
×
×