Kingad

Kingad
Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
 Hingavad tööjalatsid DULBI sisetöödeks.  Seemisnahast, eesosa kaetud kulumiskindlast materjalist. Tööjalatsi esiosas kõrgtehnoloogiline komposiit- materjalist varbakaitse. Laiem jalatalla liist annab varvastele rohkem ruumi ja muga..
16.00€ 46.80€
Töö- ja spordijalats CXS SPORTmust Membraaniga softshell materjalist pealne (veekindel, hingav), ees- ja tagaosa kaetud  PU materjalist Sisevooder: tekstiil Välistald: EVA kumm Suurus 39-46 ..
30.90€
Sportlikud turvabotased. 100% metallivaba varvastekaitse ja naelatõke; nubuknahast   pealne, ninaosa tugevdatud PU materjaliga; PU kahekihiline välistald libisemisvastase ja antistaatilise omadusega; kevlarist sisetald. v'listald ..
34.00€
Kerged, mugavad- ja sportlikud tööjalatsid. Pealdis: kvaliteetne nubuknahk, polüretaan (PU). Sisevooder: Mesh võrkvooder, mis tagab jalatsile hea hingavuse. Välistald: hea haardega EVA kumm, õlikindel. Ninaosas täiendav kulumisvastane kaitse, ära..
39.90€ 47.70€
Tööbotas RAVEN Pealt kvaliteetsest seemisnahast ja hingavast mesh polüestrist ,õlidekindel välistald.. Suurused 41-47 ..
23.90€
Tootja: Feldtmann
Tööjalatsid turvakingad RICADI S3 SRC Tööjalatsite pealdis kvaliteetne vetthülgav nubuknahk ja hingav tekstiil.   Vastupidavuse suurendamiseks on nina- ja kannaosas topelt kulumisvastane kaitse. Vooder tehtud antibakteriaa..
51.80€
Kerge ja mugav tööbotas,peal tekstiil/nubuk hea õhutuse tagamiseks.  Kulumiskindel jalatsinina.  Tekstiil vooder, väljavõetav sisetald.  Välistald: libisemiskindel PU/kumm Suurused 41-47 ..
48.10€
Tootja: Cerva
Sportlikud turvabotased. Kerge ja mugav tööbotas,peal tekstiil/nubuk hea õhutuse tagamiseks, 100% metallivaba varvastekaitse ja naelatõke; ninaosa tugevdatud kulumiskindla PU materjaliga; tekstiil vooder, väljavõetav kevlarist sisetald. ..
56.00€
Tootja: Cerva
Sportlikud turvakingad 100% metallivaba varvastekaitse ja naelatõke; nubuknahast ja hingavast  kangast kombineeritud pealne, ninaosa tugevdatud PU materjaliga; PU kahekihiline välistald libisemisvastase ja antistaatilise omadusega..
44.10€
Jalatsi pealis: naturaalne kroomnahk Vooder: tekstiil Välistald: õli-ja bensiinikindlast materjalist  Suurused 39-47 ..
43.50€
Tootja: PANDA
Ilma turvaelementideta nahast pealsega töökingad.Polüuretaanist antistaatiline-, õli- ja libisemiskindel tald. Suurused 39 - 48 ..
20.20€
Sportlikud turvajalatsid BENSON S1P komposiidist ninakaitse, kevlarist torkekindel vahetald.  välistald:EVA/kumm, antistaatiline, libisemis- ja õlikindel , kuumakindel 300°C pealismaterjal: vastupidav KPU materjal kombineeritud hin..
55.90€
Sportlikud turvabotased pehme naelaastumistõkkega ja komposiitturvaninaga.Nahast ja nailonist kombineeritud vetthülgav pealne,ninaosas kulumiskindel materjal,löögienergiat neelav kannaosa,PU/TPU materjalist õli-,happe ja libisemiskindel tald. Suurus..
29.00€ 48.00€
Tootja: PANDA
Turvakingad on toodetud vetthülgavast loomanahast. Sisetald: anatoomiline, antistaatiline ja äravõetav. Komposiidist torkekindel vahetald ja varbakaitse. Välistald: Kahekordse tihedusega polüuretaan koos ninaosa täiendava kulumisvastase kaits..
19.90€
 Turvakingad on toodetud vetthülgavast loomanahast. Sisetald: anatoomiline, antistaatiline ja äravõetav. Komposiidist  varbakaitse ja metallist torkekindel vahetald. Välistald: Kahekordse tihedusega polüuretaan koos ninaosa täiendav..
33.90€
Kingad, Jalatsid
×
×
×
×
×
×
×