Sünteetilisedkindad

Sünteetilisedkindad
Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Tootja: F H
Elastsed bambuukiudu sisaldavad  töökindad. Peopesa ja sõrmeotsad on kaetud musta krobelise lateksiga, mis tagab hea haarde ja kaitseb mehhaanilise kulumise eest.  Õmblusteta töökindad, tagavad hea sõrmeotste tundlikkuse. Katmata ..
2.70€
Tootja: Cerva
Latekskattega töösõrmikud lastele. pehmed, paindlikud ja mugavad kindad sinist ja rohelist värvi. Suurused 4,5 ..
1.00€ 2.70€
Kootud kindad nailonist käeselja ja kummist peopesa ja sõrmedega, randmeosa elastne. EN 388  EN 407 ..
1.70€
Elastsed montaaži/ peenmehaanikatööde kootud nailonist töökindad, niiskuskindla poorse nitriiliga kaetud peopesa ja sõrmeotsad tagavad hea haarde nii kuivade kui ka õliste ja märgade esemete korral. Õmblusteta töökindad, tagavad hea sõrmeotste tundli..
1.80€
Tootja: F H
 Elastsed peenmehaanikatööde jaoks mõeldud kootud nailonist töökindad. Mikropoorse kareda nitriiliga kaetud peopesa ja sõrmed, mis tagab hea haarde nii kuivade kui ka õliste ja märgade esemete korral.  Õmblusteta töökindad, tagavad hea..
2.90€
 Elastsed montaaži/ peenmehaanikatööde kootud nailonist töökindad, niiskuskindla poorse nitriiliga kaetud peopesa ja sõrmeotsad tagavad hea haarde nii kuivade kui ka õliste ja märgade esemete korral. Õmblusteta töökindad, tagavad hea sõrmeotste ..
0.90€
Materjal: 100% polüamiid • istub nagu teine nahk, kindel haare • tolmukindel • kaal 13 G • peopesa kaetud  polüuretaankihiga. Suurused: 7, 8, 9, 10, EN 388 ..
0.60€
Õmblusteta nailonist ja süsinikkiust •PU sõrmeotstel •Väga mugavad •ESD heakskiiduga vastavalt standardile SS-EN 61340 •Suurused 7,8,9,10   ..
2.25€
Õmblusteta kootud polüester töökindad. Peopesal ja sõrmeotstel pehme struktureeritud latekspind tagab väga hea märja ja kuiva haarde. Hingav käeselg. Suurused: 8,9 ,10,11 ..
1.20€
Tootja: F H
Dekoratiivsete aplikatsioonidega naiste kindad.Sünteetilisest seemisnahast peopesa. Töökinnastel Spandeksist käeselg, millel sisseõmmeldud elastne kummiriba. Suurus 9 ..
3.60€ 7.25€
Väga head töökindad montaažitöödeks. Töökindad toodetud õhukesest ja elastsest sünteetilisest AMARA nahast, mis tagab hea sõrmeotstetundlikkuse. Töökinnastel sünteetikast peopesa ja nimetissõrm, nailonriidest käeselg, millel sisseõmmeldud elastne kum..
1.65€
Sünteetilisedkindad, Töökindad
×
×
×
×
×
×
×