Voodriga kindad

Voodriga kindad
Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Töökinnastel looma alusnahast peopesa, sõrmeotsad, nimetissõrm ja pöidlaosa, puuvillasest riidest käeselg ja randmeosa. Kinda käeseljal nahast sõrmenukikaitse ja sisseõmmeldud elastne kummipael. Sees flanell/poroloon täisvooder. Suurus: 11 ..
2.70€
 PVC- KUMMIST TÖÖKINDAD SOOJA FLANELVOODRIGA, 35cm  Pehmed ja elastsed  töökindad. Suurus 11 ..
4.60€
Tootja: Cerva
TOPELT LATEKSIGA KAETUD TÖÖKINDAD AKRÜÜLVOODRIGA  Veekindlad ja sooja akrüülvoodriga töökindad.  3/4 lateks ja topelt vaht-lateksiga kaetud peopesa tagab hea vee- ja kulumiskindluse ja mehaanilise vastupidavuse.  Töökinnastel suur..
4.30€
Looma alusnahast töökindad keevitamiseks, kõik õmblused KEVLAR® niidiga. Peopesas flanellvooder, randmeosas puuvillane vooder. Suurus 11 ..
5.10€
 Tulekindlad töökindad keevitamiseks, peopesa puuvillase flanellvoodriga, randmeosa puuvillasest riidest voodriga, 35 cm Suurus 11 ..
3.30€
 Kvaliteetsest kitse pealisnahast peopesaga töökindad, nailonriidest käeseljaga Töökinnastel helkurriba käeseljal ja kootud soonikust randmeosa. Suurused: 8, 9, 10, 11 ..
4.60€
 Mugavad ja populaarsed töökindad. Töökinnastel kvaliteetsest elastsest kitse pealisnahast peopesa, sõrmeotsad ja pöidlaosa, puuvillasest soonikriidest käeselg ja elastne reguleeritav ranne takjakinnitusega, sees fliisvooder. Suurused: 8 -..
2.30€
  Kootud neoonkollasest akrüüllõngast töökindad. Töökinnastel peopesal ja sõrmeotstel pehme struktureeritud latekspind tagab väga hea märja ja kuiva haarde. Hingava käeseljaga töökindad akrüülvoodriga. Suurused 8,9,10 ..
2.30€
Sea pealisnahast töökindad alusnahast käeselja ja fliisvoodriga. Suurus 11 ..
4.15€
 Vaht-nitriiliga kaetud nailonist töökindad froteevoodriga  Niiskuskindla vaht-nitriiliga kaetud peopesa, sõrmed ja poolkaetud käeselg, mis tagab käte parema kaitse õlide ja vedelike eest. Õmblusteta töökindad. Suurused: 9, 10..
3.90€
Liivakarva PVC kummist kindad akrüülvoodriga, 30cm Kareda välispinnaga töökindad. Suurused : 10 , 11 ..
6.00€
Sünteetilised töökindad fliisvoodriga Töökindad on toodetud õhukesest ja elastsest sünteetilisest nahast, mis tagab hea sõrmeotstetundlikkuse Sünteetikast peopesa ja nimetissõrm, nailonriidest käeselg, millele sisseõmmeldud elastne kummiriba. Flii..
2.00€
Voodriga, kindad, Töökindad
×
×
×
×
×
×
×