Kummikindad

Kummikindad
Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
 PVC- KUMMIST TÖÖKINDAD SOOJA FLANELVOODRIGA, 35cm  Pehmed ja elastsed  töökindad. Suurus 11 ..
4.60€
 vinüülkindad puudrita (100 tk pakis) on ühekordselt kasutatavad polüvinüülkloriidist (PVC/vinüül) valmistatud mõlemakäelised kindad. Hea tekstuuriga, mugavad, vastupidavad, mittesteriilsed ja vettpidavad vinüülkindad on lubatud kasuta..
6.50€
Tootja: Cerva
TOPELT LATEKSIGA KAETUD TÖÖKINDAD AKRÜÜLVOODRIGA  Veekindlad ja sooja akrüülvoodriga töökindad.  3/4 lateks ja topelt vaht-lateksiga kaetud peopesa tagab hea vee- ja kulumiskindluse ja mehaanilise vastupidavuse.  Töökinnastel suur..
4.30€
Tootja: Granberg AS
PVC-st kare kalurisõrmik, 45 cm. kala ja libedate objektide käitlemiseks; kaetud PVC graanulitega; Suurus 9,10,11 ..
9.65€
Krobelise lateksiga kaetud kootud kindad. Õmbluseta kootud, modelleeritud töökindad. Struktureeritud latekspind tagab hea nii märja, kui ka kuiva haarde. Avatud käeselg. Suurused: 8, 9, 10 ..
0.76€ 1.00€
Topelt latekskattega kaetud nailon töökindad. Veekindlad Suurused: 8 - 11 EN 388   ..
2.00€
Naturaalsest lateksist majapidamissõrmik. Puuvillapuru vooder, parema haarde tagamiseks reljeefne peopesa ja sõrmeotsad, hea painduvus, elastsus ja puutetundlikus. Kinnastel suurepärane haare kuivades ja niisketes oludes. Pikkus 30 cm, materjali paks..
0.90€
Neopreenpinnatud lateks kemikaalide kaitsekindad. Paksus 0,7 mm, pikkus 33cm. Puuvillapuruga sisepind, struktureeritud peopesa tagab hea kuiva- ja niiskehaarde. Kasutusalad: soolade ja puhastusainete käitlemisel. Suurused 8, 9, 10   ..
2.25€
Kulumiskindlad, nitriilist, kemikaalide kaitsekindad. Paksus 0,38mm, pikkus 33 cm Pehme puuvillapuruga sisepind, absorbeerib higi ja kergendab kinda kätte panemist ja ära võtmist. Ergonoomiliselt vormitud, säilitab hea sõrmeotstetundlikkuse. Ka..
2.40€
 nitriilkindad puudrita, musta värvi, 100 tk pakis. Suurepärase elastsusega ja vastupidavad kindad on hea puutetundlikusega ning vettpidavad. Kindad on lubatud kasutamiseks meditsiinis AQL 1,5, iluvaldkonnas, toiduainetööstuses toiduai..
12.90€
 Kulumis- ja õlikindlad töökindad  nitriilkattega, jersey- kangast voodril laia randmega. Pehme ja mugav puuvillane jersey-kangas kaitseb nii soojuse kui ka külma eest. Töökinnastel suurepärane kuivhaare ja kulumiskindlus. Tugevast kangast ..
2.40€
 ÕHUKESE NITRIILKUMMIGA KAETUD TÖÖKINDAD PUUVILLASEL KANGAL hea hõõrdekindlus  tundlikkus säilib  väga painduvad  käeselg osaliselt hingab  kootud ranne Suurused 8,9,10 ..
0.90€
PVC kindad karestatud libisemisvastase pinnaga peopesa ja käeselg mis tagab hea haarde.Pehmest ja mugavast puuvillasest jersey-kangast vooder. Pikkus 35cm Suurus: 10 ..
3.20€
Pehmed ja elastsed kemikaalide kaitseks töökindad. Liivakarva libisemisvastase pinnaga peopesa ja käeselg tagab hea haarde. Puuvillane, õmblusteta vooder järgib käekuju. Pikkus 63 cm. Suurus: 11 ..
6.90€
SHOWA 660 Õlikindlast PVC-st kummikindad puuvillase voodriga. •Topelt PVC kattega sõrmikud; •Pehmed ja ultramugavad kindad suure kulumiskindluse ja mehaanilise vastupidavusega; •Töötamiseks niiskes keskkonnas ja kaitseb kemikaalide vastu; •Suurepä..
3.10€
Kummikindad, Töökindad
×
×
×
×
×
×
×