Teenused

SIIDITRÜKK

Seda meetodit kasutakse peamiselt suurte koguste puhul. Siiditrükk on läbitrüki tehnoloogia, kus trükivärv surutakse läbi spetsaalse trükisiidi trükitavale materjalile. Siiditrükki teostades tõmmatakse värv läbi raamile pingutatud kanga, kandes soovitud kujundid tootele. Iga värvi puhul valmistatakse trükiraam. Trükiraamid seadistatakse trükikarusellile ning trükivärv kantakse kangale. Siiditrükki ei saa kanda õmblustele ja voodriga tootedele, kus pole võimalik voodri ja pealispinna vahele pääseda.

KUUMPRESSTRÜKK

Kasutakse peamiselt väikeste koguste puhul. Vajalik kujutis trükitakse spetsiaalkilele või lõigatakse spetsiaal kleepkilest välja ning seejärel pressitakse tootele suure rõhu all kõrgel temperatuuril . Kiletrükki puhul on suureks plussiks väga hea vastupidavus, kile ei kaota esialgset väljanägemist pärast tavapärast pesu. Sobib tekstiiltoodetele (joped, vestid, mütsid, tööriided jne), mis kannatavad kõrged kuumust (150 – 180).

MASINTIKAND

Tikkimist kasutatakse erinevatele tekstiilimaterjalidele kujunduse kandmiseks, mille pind ei pruugi väga sile olla ( joped, vestid, fliisid, mütsid, tööriided jne). Tikand valmistatakse automaatreziimiga tikkimismasinal loodud programmi järgi. Tikandiprogrammi valmistamiseks on vaja logo, pilt, teksti arvuti failina ja tikandi mõõtmed.

×
×
×
×
×
×
×